MÖBLER / Bord / Sybord 9996846
nr 999 6846
Sybord
Karl Johan, längd: 63 cm, djup: 45 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:06:29
4/12 09:30:08
4/12 09:36:00
Karl Johanstil/Empir
Senempiren